fbpx

COACHING

Jest wiele definicji COACHINGU. Wszystkie jednak sprowadzają sie do jednego : coaching to "ZMIANA".

Zmiana - najpierw w sposobie widzenia i myślenia, potem w postępowaniu a na koniec w stylu życia. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdujemy, coaching ułatwia nam albo się zmobilizować, albo wręcz odwrotnie odpuścić . Zawsze jednak daje nam zmianę, na którą jesteśmy gotowi i która wynika wyłącznie z naszych potrzeb.

MindSonar to nowatorska metoda pracy coachingowej opartej na psychoteście, która pokazuje 13 stylów myślenia, które kierują naszym zachowaniem .

Są wśród nich: sposób podejmowania decyzji, sposób sortowania informacji, stosunek do zmian, czy preferencje uczenia się albo kierowania uwagi.

SPECJALISTA

Magda Kwaśniewska

Magdalena Kwaśniewska - COACH, absolwentka Akademii Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej.MinSonar Coach, obecnie studiuje w 4-letnim szkoleniu paychoterapii Core Energetics

W trakcie rocznych studiów coachingowych sama przeszłam głęboki proces zmian. Skutkiem tego była fala wydarzeń, które niczym „tsunami” zamieszały całym moim dotychczasowym życiem.  Coaching pomógł mi najpierw zmierzyć się z nowymi faktami a następnie pokazał ile mam w sobie siły i gotowości na rozpoczęcie nowego , bardzo twórczego etapu życia.  Kiedy zostałam coachem, postanowiłam podzielić się z innymi moim doświadczeniem.  

 Doskonale wiem, że wystarczy na chwilę się zatrzymać i wyjrzeć z własnej strefy bezpieczeństwa, która zamyka nas na coś nowego i świeżego a jednak niepokojącego. Pozwolić sobie na pytania: czego tak naprawdę chcę i potrzebuję, gdzie jestem i w jakim podążam kierunku?  Czasami wymaga to radykalnych zmian a czasami wystarczy podjąć jedną, znaczącą decyzję a reszta "życiowych puzzli" zaczyna układać się w spójną całość.  Będę zaszczycona towarzyszyć każdej osobie, która zechce doświadczyć takiego procesu.

Magda

REKOMENDACJE

Michał KrasowskiGeneral Manager at Borga Sp. z o.o.
".. MindSonar to przełomowe narzędzie coachingowe. Ilość i jakość informacji uzyskanych o sobie samym w tak krótkim czasie jest dla mnie - bywalca wielu szkoleń- zadziwiająca. Jeśli połączę to z wiedzą jaką uzyskałem odnośnie swoich świadomych i podświadomych wyborów i decyzji , to powiem z pełnym przekonaniem : warto! Współpraca z Magdą Kwaśniewską to dla mnie sama przyjemność . To doskonałe połączenie profesjonalizmu i empatii. Polecam..."

Wojtek Mazolewski

Muzyk

Genialne miejsce i ludzie 

Polecam 

Natalia Partyka

Polska tenisistka stołowa

Codziennie od wielu lat trenuję swoje ciało aby było cały czas sprawne ale również w tym wszystkim staram się pamiętać o jeszcze jednej ważnej, o ile nie najważniejszej rzeczy..czyli o treningu mojej głowy.

Oczywiście z wielu metod, które w dzisiejszej dobie zalewają nas z każdej strony wybieram te, które mnie zaciekawią i w które sama wierzę.

Dlatego kilka tygodni temu pod okiem Magdaleny Kwaśniewskiej z Remedium Ryszard Tafel skorzystałam z najnowocześniejszego narzędzia psychometrycznego MindSonar.

Badanie polegało na wypełnianiu testu cały czas pamiętając o kontekście, w którym chcemy siebie „zobrazować” czyli np: ja jako osoba w życiu pozasportowym. I to właśnie pod tym kątem robiłam pierwszy test.

Natomiast drugi już w nieco szerszym gronie czyli wspólnie z Kasią Grzybowską-Franc i naszym trenerem Michałem Dziubańskim zrobiliśmy w kontekście pracy i funkcjonowania w reprezentacyjnym teamie po to aby zobaczyć fundamenty naszej pracy i je wzmocnić oraz aby zobaczyć to, co nie do końca dobrze między nami funkcjonuje i móc to poprawiać!

Wyniki testu były niezwykle interesujące i wierzcie mi, że bardzo celne. Pozwoliły mi spojrzeć na siebie z szerszej perspektywy- pokazały moje mocne strony, które teraz mogę pielęgnować oraz te aspekty, w których jeszcze drzemią we mnie rezerwy i nad którymi mogę pracować aby cały czas się rozwijać. MindSonar po prostu zwiększa świadomość czyli to, co niezbędne do rozwoju w każdej dziedzinie.

 

Dzięki terapii moje ciało jest gotowe do gry na "najwyższych obrotach" , a dzięki rozmowie, która towarzyszy wizycie moja głowa zawsze jest spokojniejsza.

W gabinecie zawsze znajduje indywidualne podejście, troskę i profesjonalna opiekę. Jestem przekonana ze każdy kto raz odwiedzi gabinet Pana Ryszarda bedzie tam wracał. Po to aby pozbyć sie bólu, ale przede wszystkim aby poprawić swoj stan zdrowia i ogólna sprawność.

 

Natalia Dorota Partyka – polska tenisistka stołowa. Trzykrotna mistrzyni paraolimpijska – z Aten (2004), Pekinu (2008) i Londynu (2012). Dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich: w Pekinie (2008) i Londynie (2012). Reprezentantka kadry narodowej seniorek.

KONTAKT

Napisz do nas, z chęcią pomożemy Ci

DO GÓRY